رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
 • الإثنين ۸ محرم ۱۴۴۶
 • 2024 Monday 15 July
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

به گزارش پایگاه سفیر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اذعان کرد که هدف از حضور جان کری در اجلاس بین المللی صلح در پاریس، دفاع از اسرائیل و تلاش برای جلوگیری از صدور قطعنامه‌های ضد صهیونیستی است. به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، مارک تونر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اظهار داشت که جان کری، وزیر […]

به گزارش پایگاه سفیر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اذعان کرد که هدف از حضور جان کری در اجلاس بین المللی صلح در پاریس، دفاع از اسرائیل و تلاش برای جلوگیری از صدور قطعنامه‌های ضد صهیونیستی است.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، مارک تونر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اظهار داشت که جان کری، وزیر خارجه این کشور به پاریس رفته تا جلوی صدور هرگونه قطعنامه ضد صهیونیستی در این اجلاس را بگیرد و مانع از “تحمیل” هرگونه راه حلی بر این رژیم تحت زور و فشار شود.

اجلاس بین المللی صلح در پاریس امروز (یکشنبه) با حضور نمایندگانی از ۷۰ کشور جهان آغاز به کار خواهد کرد. رژیم صهیونیستی از مشارکت در این اجلاس خودداری کرده است.

در همین حال، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی دو هفته گذشته به هر شیوه‌ای تلاش کرده تا مانع از صدور هرگونه قطعنامه ضد صهیونیستی در اجلاس بین المللی صلح در پاریس به ویژه پس از صدور قطعنامه اخیر شورای امنیت در محکومیت شهرک‌سازی این رژیم در اراضی فلسطینی شود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات