رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۶ ذو الحجة ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 6 July
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

مقام‌های آلمانی اعلام کردند، مارتین شولتز در نظر دارد از سوی حزب سوسیال دموکرات این کشور برای رقابت در عرصه انتخابات صدراعظم آتی آلمان کاندیدا شود.  زیگمار گابریل، معاون صدراعظم آلمان اعلام کرد، مارتین شولتز، رئیس سابق پارلمان اروپا از سوی حزب سوسیال دموکرات آلمان برای تصدی سمت صدر اعظم این کشور با آنگلا مرکل […]

مقام‌های آلمانی اعلام کردند، مارتین شولتز در نظر دارد از سوی حزب سوسیال دموکرات این کشور برای رقابت در عرصه انتخابات صدراعظم آتی آلمان کاندیدا شود.

 زیگمار گابریل، معاون صدراعظم آلمان اعلام کرد، مارتین شولتز، رئیس سابق پارلمان اروپا از سوی حزب سوسیال دموکرات آلمان برای تصدی سمت صدر اعظم این کشور با آنگلا مرکل وارد رقابت خواهد شد.

گابریل در گفت‌وگو با خبرنگاران تصریح کرد: شولتز یک سوسیال دموکرات برجسته است و توانسته در راستای متحد کردن مردم گام‌های موفقی بردارد.

معاون صدراعظم المان گفت: من بسیار خرسندم که او این وظیفه را برعهده گرفته است و اطمینان دارم که بهترین فرصت را برای تصدی سمت صدراعظمی آلمان خواهد داشت.

گابریل همچنین خاطرنشان کرد که حزب سوسیال دموکرات آلمان روز یک‌شنبه درباره کاندیدای خود برای سمت وزارت امور خارجه این کشور تصمیم‌گیری خواهد کرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

اخبار مرتبط