رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۶ ذو الحجة ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 6 July
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

دولت جدید آمریکا در بیانیه ای که بر روی سایت کاخ سفید منتشر شد اولویت نخست سیاست خارجی «دونالد ترامپ» را شکست گروه های تروریستی افراطی اعلام کرد. رئیس جمهور جدید آمریکا، در مراسم تحلیف در مورد لزوم مبارزه با داعش، دولت جدید آمریکا بیانیه ای را در سایت کاخ سفید منتشر کرد که در آن […]

دولت جدید آمریکا در بیانیه ای که بر روی سایت کاخ سفید منتشر شد اولویت نخست سیاست خارجی «دونالد ترامپ» را شکست گروه های تروریستی افراطی اعلام کرد.

رئیس جمهور جدید آمریکا، در مراسم تحلیف در مورد لزوم مبارزه با داعش، دولت جدید آمریکا بیانیه ای را در سایت کاخ سفید منتشر کرد که در آن آمده است اولویت نخست سیاست خارجی آمریکا شکست گروه های افراطی است.

ترامپ پیشتر نیز بر لزوم مبارزه با داعش تاکید کرده بود.

در بیانیه کاخ سفید آمده است: دولت آمریکا برای تحقق این هدف هر زمان که نیاز باشد، عملیات مشترک علیه این گروه ها ترتیب خواهد داد. دولت جدید با شرکای بین المللی آمریکا برای قطع راه های تامین مالی گروه های تروریستی، توسعه تبادلات اطلاعاتی و جنگ سایبری با هدف اخلال در تبلیغات و روند عضوگیری آنها همکاری می کند.

در ادامه بیانیه کاخ سفید با تاکید بر اهمیت افزایش توان نظامی آمریکا، آمده است: نیروی دریایی آمریکا از ۵۰۰ کشتی در سال ۱۹۹۱ (دولت جرج دبلیو بوش) به ۲۷۵ کشتی در سال ۲۰۱۶ رسیده است، ظرفیت نیروی هوایی آمریکا به یک سوم ظرفیت سال ۱۹۹۱ رسیده است. نباید هیچ جای بحث در برتری ارتش آمریکا باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

اخبار مرتبط