رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱
 • الخميس ۷ ذو الحجة ۱۴۴۳
 • 2022 Thursday 7 July
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

جان برنان، رئیس سابق سازمان سیا، به اظهاراتی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بامداد یکشنبه مطرح کرد، واکنش نشان داد. رئیس سابق ستاد کارکنان سازمان سیا، نیک شاپیرو گفت که برنان معتقد است که ترامپ بایستی به خاطر ستایش از خودش در مقابل «دیوار یادمان سازمان سیا»، «از خودش خجالت بکشد». «دیوار یادمان سازمان […]

جان برنان، رئیس سابق سازمان سیا، به اظهاراتی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بامداد یکشنبه مطرح کرد، واکنش نشان داد.

رئیس سابق ستاد کارکنان سازمان سیا، نیک شاپیرو گفت که برنان معتقد است که ترامپ بایستی به خاطر ستایش از خودش در مقابل «دیوار یادمان سازمان سیا»، «از خودش خجالت بکشد».

«دیوار یادمان سازمان سیا» دیواری است که برای گرامی داشت یاد کارمندان سازمان سیا که در راه انجام وظیفه کشته شده اند در مقر اصلی این سازمان در لانگلی ایالت ویرجینیا ساخته شده است. ترامپ بامداد یکشنبه در این مکان سخنرانی کرد.

رئیس جمهور آمریکا در این سخنرانی به رسانه هایی که گزارش داده بودند جمعیت کمتری نسبت به سالهای قبل در مراسم تحلیف ترامپ شرکت کرده اند حمله کرد و مدعی شد که جمعیتی بالغ بر یک و نیم میلیون نفر در این مراسم حاضر بوده اند.

نیک شاپیرو در حساب کاربری اش در توئیتر نوشت: «جان برنان از خودستایی دونالد ترامپ در مقابل دیوار یادمان سیا عمیقاً متأسف و خشمگین است. برنان می گوید که ترامپ باید از خودش خجالت بکشد.»

منبع: فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط