رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
 • الإثنين ۸ محرم ۱۴۴۶
 • 2024 Monday 15 July
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

مردم بحرین دیشب در نقاط مختلف کشور بویژه جزیره ستره، منطقه محاصره شده الدراز، شهرک ابوصبیع، الشاخوره و شهرک المصلی و منطقه السنابس تظاهرات کردند. شبکه ۱۴ فوریه گزارش داد که مردم شهرک الدیه در ادامه «نافرمانی انقلابی» و پایبندی به گرفتن انتقام خون سه جوان از آل خلیفه تظاهرات کردند. همچنین تظاهرات‌های مشابهی نیز […]

مردم بحرین دیشب در نقاط مختلف کشور بویژه جزیره ستره، منطقه محاصره شده الدراز، شهرک ابوصبیع، الشاخوره و شهرک المصلی و منطقه السنابس تظاهرات کردند.

شبکه ۱۴ فوریه گزارش داد که مردم شهرک الدیه در ادامه «نافرمانی انقلابی» و پایبندی به گرفتن انتقام خون سه جوان از آل خلیفه تظاهرات کردند.

همچنین تظاهرات‌های مشابهی نیز در شهرک المعامیر، شهرک العکر، جزیره ستره و شهرک النویدرات برگزار شد.

بنابر این گزارش، ساکنان منطقه محاصره شده الدراز نیز پس از برگزاری تظاهراتی در میدان الفداء، نماز مغرب و عشاء را در این میدان و در نزدیکی منزل شیخ عیسی قاسم اقامه کردند.

در شهرک المصلی نیز جوانان انقلابی با آتش زدن لاستیک‌های خودرو اقدام دولت بحرین در اعدام سه جوان را محکوم کرده و خیابان عمومی السهله را مسدود کردند.

در شهرک البلاد القدیم نیز مجلس ختمی برای سه جوان اعدام شده، برگزار شد.

همچنین درگیری‌هایی نیز بین مردم خشمگین و نیروهای امنیتی بحرین به وقوع پیوست که طی آن نیروهای امنیتی به سمت مردم گاز اشک‌آور و گلوله ساچمه‌ای شلیک کردند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات