رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۶ ذو الحجة ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 6 July
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

به گزارش پایگاه سفیر، منابع بحرینی گزارش دادند که اداره زندان «جو» با خانواده «عباس السمیع» از محکومان به اعدام تماس گرفته و آنها را برای حضور در زندان احضار کرده بدون آنکه علت آن را بیان کند. اداره زندان مذکور همچنین تماس‌های مشابهی با خانواده‌های «سامی مشیمع» و «علی السنکیس» برقرار کرده و آنها […]

به گزارش پایگاه سفیر، منابع بحرینی گزارش دادند که اداره زندان «جو» با خانواده «عباس السمیع» از محکومان به اعدام تماس گرفته و آنها را برای حضور در زندان احضار کرده بدون آنکه علت آن را بیان کند.

اداره زندان مذکور همچنین تماس‌های مشابهی با خانواده‌های «سامی مشیمع» و «علی السنکیس» برقرار کرده و آنها را برای مراجعه به زندان احضار کرده است.

پایگاه «مرآه البحرین» گزارش داد که برخی از فعالان حقوقی نگران آن هستند که احضار این خانواده‌ها مقدمه‌ای برای اجرای حکم اعدام این سه متهم باشد.

دیوان عالی بحرین در جلسه روز دوشنبه گذشته رأی به اعدام سه نفر از زندانیان سیاسی انقلاب بحرین و تحمل حبس ابد برای هفت نفر دیگر و سلب تابعیت از تمام آنان داد.

این افراد متهم به مشارکت در عملیاتی انفجاری در خیابانی در منطقه شمالی بحرین در تاریخ ۳ مارس ۲۱۰۴ هستند که به ادعای وزارت کشور بحرین منجر به کشته شدن سه پلیس شده است.

حکم دیوان عالی در حالی صادر شده که در پی فرار ده تن از زندانیان سیاسی از زندان جو اخیرا نیروهای امنیتی آل خلیفه موج وسیعی از حمله به منازل مردم در تعقیب این زندانیان را آغاز کرده‌اند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط