رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۶ ذو الحجة ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 6 July
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

به گزارش پایگاه سفیر، تایمز آو اسرائیل روز دوشنبه نوشت: رفسنجانی که در رسانه های غربی به عنوان شخصیتی میانه رو در سیاست ایران توصیف می شود، یکی از منتقدان سرسخت اسرائیل بود. او در سال گذشته اسرائیل را دارای ماهیتی ‘جعلی’ و ‘موقتی’ نامید. این رسانه صهیونیستی افزود: در سال ۲۰۰۰، او (آیت الله […]

به گزارش پایگاه سفیر، تایمز آو اسرائیل روز دوشنبه نوشت: رفسنجانی که در رسانه های غربی به عنوان شخصیتی میانه رو در سیاست ایران توصیف می شود، یکی از منتقدان سرسخت اسرائیل بود. او در سال گذشته اسرائیل را دارای ماهیتی ‘جعلی’ و ‘موقتی’ نامید.
این رسانه صهیونیستی افزود: در سال ۲۰۰۰، او (آیت الله رفسنجانی) درباره این که فقط یک بمب اتمی جهان اسلام می تواند اسرائیل را از روی زمین محو کند، سخن گفت.
به گفته وی، ‘ اگر یک روز جهان اسلام به تسلیحاتی شبیه آنچه اکنون اسرائیل در اختیار دارد مجهز شد آنگاه استراتژی امپریالست ها با شکست مواجه خواهد شد، چرا که فرستادن حتی یک موشک به درون اسرائیل همه اسرائیل را نابود خواهد کرد، و در مقابل تنها بخشی از جهان اسلام آسیب خواهد دید. ‘
البته این رسانه صهیونیستی به همین مقدار از سخنان آیت الله هاشمی بسنده و از یادآوری ادامه آن امتناع کرد. آیت الله رفسنجانی در ادامه گفته بود: به همین دلیل است که آمریکا به کوچکترین پیشرفت تکنولوژیکی ایران نیز حساس است و آنرا به دقت زیر نظر دارد.
آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی روز یکشنبه به علت حمله قلبی در تهران درگذشت.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

اخبار مرتبط