رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
 • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۵
 • 2024 Monday 20 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

در دیدار امیرعبداللهیان با رییس مجلس لبنان، آخرین تحولات منطقه‌ای، بین‌المللی و پارلمانی مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت. نبیه بری در دیدار دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، نقش سازنده و پیشتاز تهران در مبارزه با تروریسم را در منطقه ستود. وی با اشاره به تاثیر تحولات سوریه بر امنیت و ثبات لبنان، […]

در دیدار امیرعبداللهیان با رییس مجلس لبنان، آخرین تحولات منطقه‌ای، بین‌المللی و پارلمانی مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

نبیه بری در دیدار دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، نقش سازنده و پیشتاز تهران در مبارزه با تروریسم را در منطقه ستود.

وی با اشاره به تاثیر تحولات سوریه بر امنیت و ثبات لبنان، بر ضرورت تمرکز همه طرف‌ها بر راه‌حل سیاسی تاکید کرد.

نبیه بری مذاکرات آستانه قزاقستان برای کمک به حل سیاسی بحران سوریه را، حائز اهمیت خواند.

همچنین طرفین در این دیدار ضمن مروری بر آخرین تحولات فلسطین، بر ضرورت توجه جدی جهان اسلام بر موضوع فلسطین و قدس تاکید کردند.

امیرعبداللهیان ضمن قدردانی از تلاش‌های نبیه بری در تکمیل روند سیاسی‌ و تبریک انتخاب میشل عون به‌عنوان رییس جمهور این کشور، گفت: اطمینان داریم با این انتخاب همه لبنانی‌ها، این کشور  وارد مرحله نوینی از ثبات سیاسی، امنیتی و اقتصادی خواهد شد.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل افزود: ما امنیت لبنان را امنیت جمهوری اسلامی  و منطقه دانسته، معتقدیم ثبات و امنیت لبنان به نفع همه طرف‌های داخلی و منطقه است

وی نقش تمامی گروه‌های لبنانی را در حفظ  وحدت ملی و ثبات سیاسی کشور و در مبارزه با تروریسم تکفیری ستود و آمادگی تهران را برای توسعه همه جانبه روابط و همکاری‌ها و تحکیم روابط پارلمانی اعلام داشت.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات