رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
 • الجمعة ۱۰ شوال ۱۴۴۵
 • 2024 Friday 19 April
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

«عبدالحکیم بشار» نایب رئیس ائتلاف معارضین سوری حاضر در نشست آستانه در مصاحبه با خبرگزاری «ایتارتاس» صحت مذاکرات مستقیم بین هیئت اعزامی دولت دمشق و مخالفین را تایید کرد. به این ترتیب، این نخستین باری است که نمایندگان دولت دمشق و معارضین با حضور «استفان دی میستورا» نماینده سازمان ملل، به طور رو در رو […]

«عبدالحکیم بشار» نایب رئیس ائتلاف معارضین سوری حاضر در نشست آستانه در مصاحبه با خبرگزاری «ایتارتاس» صحت مذاکرات مستقیم بین هیئت اعزامی دولت دمشق و مخالفین را تایید کرد.

به این ترتیب، این نخستین باری است که نمایندگان دولت دمشق و معارضین با حضور «استفان دی میستورا» نماینده سازمان ملل، به طور رو در رو مذاکره می کنند.

پیشتر وزارت امور خارجه قزاقستان اعلام کرده بود که گروه اعزامی از طرف دولت و نماینده معارضان هنوز برای برگزاری دیدار دوجانبه و رو در رو به توافق نرسیده اند.

گفتنی است که مذاکرات صلح سوریه از دقایقی پیش در پایتخت قزاقستان آغاز شده است. طبق اعلان برنامه قبلی، قرار بود این نشست با صرف ناهار کاری آغاز شود و حدود ساعت یک به وقت محلی، هیئت سوری با معارضین دیداری داشته باشد.

این مذاکرات با تدبیر روسیه، ایران، ترکیه و با میانجیگری سازمان ملل متحد از امروز به مدت دو روز با هدف حل و فصل بحران سوریه، جریان خواهد داشت.

منبع: مهر

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات