رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
 • الإثنين ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵
 • 2024 Monday 17 June
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

قرار است که «إسماعیل ولد الشیخ أحمد» فرستاده سازمان ملل در یمن به شهرهای «صنعاء» و «عدن» سفر کند. همزمان با این مسئله، روند اقدامات نظامی در جبهه‌های مختلف این کشور افزایش یافته و حملات هوایی عربستان سعودی نیز بیشتر شده است. وبگاه خبری «العربی الجدید» گزارش داده است که علاوه بر این حملات، اعتصاب […]

قرار است که «إسماعیل ولد الشیخ أحمد» فرستاده سازمان ملل در یمن به شهرهای «صنعاء» و «عدن» سفر کند.

همزمان با این مسئله، روند اقدامات نظامی در جبهه‌های مختلف این کشور افزایش یافته و حملات هوایی عربستان سعودی نیز بیشتر شده است.

وبگاه خبری «العربی الجدید» گزارش داده است که علاوه بر این حملات، اعتصاب کارمندان و کارکنان دانشگاههای دولتی نیز در این کشور بالا گرفته است.

به گزارش این وبگاه، بیش از ۴ ماه است که حقوقی به حساب این کارمندان واریز نشده است؛ هر چند که دولت این کشور چندین بار وعده داده که پرداخت خواهد کرد.

نیروهای وابسته به «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهور مستعفی یمن روز گذشته مدعی شدند که در منطقه «العمری» واقع در استان تعز مواضع جدیدی را تصرف کرده‌اند.

از یک هفته پیش تا کنون نیروهای وابسته به هادی در این منطقه با نیروهای انصار الله درگیر هستند و جنگنده‌های سعودی نیز مواضع این گروه را هدف قرار میدهند.

همزمان با این مسئله، در صنعاء نیز حملات هوایی در چند روز گذشته افزایش یافته است و تروریستهای وابسته به عربستان قصد اشغال مناطقی را در این منطقه دارند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات