رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
 • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
 • 2024 Monday 15 April
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

وزارت امور خارجه فرانسه با انتشار پیامی، با خانواده های قربانیان حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران در اثر آتش سوزی ابراز همدردی کرد. این پیام که در تارنمای وزارت امور خارجه فرانسه قرار گرفته است، با بیان اینکه آتش سوزی و سقوط ساختمان پلاسکو قربانیان بسیاری به ویژه در میان آتش نشانان گرفت، همبستگی […]

وزارت امور خارجه فرانسه با انتشار پیامی، با خانواده های قربانیان حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران در اثر آتش سوزی ابراز همدردی کرد.

این پیام که در تارنمای وزارت امور خارجه فرانسه قرار گرفته است، با بیان اینکه آتش سوزی و سقوط ساختمان پلاسکو قربانیان بسیاری به ویژه در میان آتش نشانان گرفت، همبستگی فرانسه با ملت ایران نیز اعلام شده است.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در فرانسه نیز دفتر یادبودی برای قربانیان این حادثه گشود و پرچم ایران بر فراز ساختمان سفارت نیز به مناسبت اعلام عزای عمومی از سوی دولت ایران، بصورت نیمه افراشته درآمد.

ساختمان ۱۷ طبقه تجاری پلاسکو در خیابان جمهوری اسلامی تهران حدود ساعت ۸ صبح پنجشنبه (پریروز) طعمه آتش سوزی شد و پس از حدود سه ساعت به رغم تلاش بی وقفه آتش نشانان بطور کامل تخریب شد و فروریخت.

به گفته مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران، تاکنون چهار پیکر از زیر آوار پلاسکو کشف و خارج شده که با احتساب یک آتش‌نشانی که روز پنجشنبه در بیمارستان درگذشت، می‌توان گفت که شمار قربانیان پلاسکو تا این لحظه ۵ تن است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات