رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
 • الإثنين ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵
 • 2024 Monday 17 June
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

عبدالفتاح السیسی:

آماده شرکت در نشست آستانه هستیم

عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر در بخش دوم گفت وگوی خود با سه روزنامه مصری الاهرام، الجمهوریه و الاخبار که امروز سه شنبه منتشر شد، بر موضع ثابت قاهره درقبال بحران سوریه تاکید کرد. وی در پاسخ به این سوال که آیا مصر در نشست آستانه درباره بحران سوریه شرکت خواهد کرد؟ گفت: موضع ما […]

عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر در بخش دوم گفت وگوی خود با سه روزنامه مصری الاهرام، الجمهوریه و الاخبار که امروز سه شنبه منتشر شد، بر موضع ثابت قاهره درقبال بحران سوریه تاکید کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مصر در نشست آستانه درباره بحران سوریه شرکت خواهد کرد؟ گفت: موضع ما درخصوص سوریه روشن است و تغییری نکرده است و اگر حضور ما در نشست آستانه به حل موضوع کمک بکند، در آن شرکت خواهیم کرد تا رنج و مشکلات هولناک ملت سوریه پایان یابد.

عبدالفتاح السیسی درخصوص تیرگی روابط مصر و عربستان، توپ را به زمین عربستان انداخت و در پاسخ به این سوال که روابط چطور پیش می رود و آیا تماس هایی در این زمینه انجام شده است، گفت: ما تمایل زیادی به روابط با برادرانمان داریم. می گوییم که امنیت ما در ارتباط با انسجام و وحدت و تفاهم بین خودمان است و می گویم الان همان زمان انسجام است.

وی همچنین در ادامه گفت وگوی خود با رسانه های مصری از تغییرات وزرا در دولت مصر در آینده نزدیک خبر داد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات