رفتن به بالا

رسانه خبری و تحلیلی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
 • الإثنين ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵
 • 2024 Monday 17 June
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

مدیرکل سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی ملل متحد موسوم به «یونسکو» دیروز جمعه تخریب‌های جدید صورت گرفته از سوی گروه تروریستی داعش در شهر تاریخی «پالمیرا» سوریه را محکوم کرد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، «ایرینا بوکووا» مدیرکل یونسکو روز جمعه ضمن محکومیت تخریب‌های جدید داعش در پالمیرا، این اقدام گروه تروریستی داعش را جنایات جنگی دانست […]

مدیرکل سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی ملل متحد موسوم به «یونسکو» دیروز جمعه تخریب‌های جدید صورت گرفته از سوی گروه تروریستی داعش در شهر تاریخی «پالمیرا» سوریه را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، «ایرینا بوکووا» مدیرکل یونسکو روز جمعه ضمن محکومیت تخریب‌های جدید داعش در پالمیرا، این اقدام گروه تروریستی داعش را جنایات جنگی دانست و آن را به منزله خسارتی بزرگ به مردم سوریه و بشریت ارزیابی کرد.

براساس این گزارش، اطلاعات و تصویرهای ماهواره‌ای بدست آمده از تخریب‌ بسیاری از بناها در شهر قدیمی و تاریخی پالمیرا در مرکز سوریه به دست گروه تروریستی داعش حکایت دارد.

محکومیت تخریب‌های جدید داعش در پالمیرای سوریه در حالیست که ماخ ریاست جمهوری روسیه (کرملین) نیز به نوبه خود آن را «تراژدی واقعی» ارزیابی و محکوم کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات